• Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Plastová příchytka topného kabelu, balení 50 ks, ruční montáž

60,00 Kč Cena: 
Plastová příchytka topného kabelu

Plastová příchytka topného kabelu, v balení je 50 kusů. Slouží k ruční fixaci topného kabelu k tepelné izolaci při pokládce. Prodej pouze celého balení.

Separační PE fólie na tepelnou izolaci 6 x 5 m / 0,1 mm

660,00 Kč Cena: 
Separační PE fólie na tepelnou izolaci

Tato separační PE fólie je kladena přímo na tepelnou izolaci a slouží jako ochrana před zatečením anhydritové nebo betonové směsí do vrstvy izolace. Chrání tepelnou izolaci před nasáknutím, která se již nedá jednoduše vysušit a byla by tak trvale snížena její tepelně-izolační schopnost. Proč reflexní a termoreflexní fólie ve skladbách podlahového topení nefungují?

Plastová příchytka topného kabelu, balení 60 ks

109,00 Kč Cena: 
Plastová příchytka topného kabelu

Plastová příchytka topného kabelu, v balení je 60 kusů. Slouží k fixaci topného kabelu k tepelné izolaci při pokládce. Příchytky jsou podlepeny papírovou páskou do svazků po 30 ks - určeny k instalaci pomocí montážní hole. Prodej pouze celého balení.

Fixační pásek GRUFAST

267,00 Kč Cena: 
fixační pásek grufast

Fixační pásek k uchycení topného okruhu na podklad, v balení je 10 m. Rozteč úchytů 3,5cm. Samostatné topné okruhy se instalují např. uchycením do speciálních pásků GRUFAST. Topný kabel je uložen mezi dvěmi vrstvami betonu. Na spodní vrstvu se instaluje kabel přichycením do pásků GRUFAST a poté se dobetonuje vrchní vrstva betonu. Prodej pouze celého balení. Spotřeba cca 1ks / 4m2.

CableFix AL 25, hliníkový fixační pásek, balení 10m

289,00 Kč Cena: 
CableFix AL 25, hliníkový fixační pásek

Univerzální hliníkový fixační pásek pro upevnění topných kabelů. Vzhledem k použitému materiálu je fixační pásek vhodný do betonů, tmelů, ale i pro venkovní aplikace. Spona pásku je vybavena aretační závlačkou a kabel ve sponě dobře drží, proto může být pásek tenký. Je tak tvárný, vyznačuje se snadnou manipulací a fixací kabelu.

Plastová T- lišta k fixaci topných kabelů (bal. 20 ks)

218,00 Kč Cena: 
plastová t-lišta k fixaci topných kabelů

Plastová lišta délky 0,5 m k fixaci topných kabelů o průměru 3-5,9 mm. Fixační úchyty na liště jsou od sebe vzdáleny 1cm, rozteč kabelů lze tedy dle potřeby měnit s přesností 1cm, celková výška lišty je 10 mm. Okraje lišt jsou vybaveny aretačním zámkem, umožňujícím spojování lišt. Na každé liště jsou číselně vyznačeny vzdálenosti a 5 cm.

Instalační ochranná trubka - husí krk 11,4/8,5 mm (délka 3m)

130,00 Kč Cena: 
Instalační ochranná trubka - husí krk 11,4/8,5 mm (délka 3m)

Instalační ochranná trubka, tzv. husí krk pro podlahovou sondu. Vnější průměr 11,4 mm, vnitřní průměr 8,5 mm, délka 3 m. Vnitřní průměr 8,5 mm zaručuje výbornou průchodnost "hlavičky" podlahového čidla a zároveň není příliš velký, aby se čidlo nemohlo ohýbat a  komplikovat zásun. Nezapomeňte zaslepit konec trubky - zabráníte tím zatečení stavební směsi a vytažení sondy při její případné poruše.

Instalační ochranná trubka - husí krk 11,4/8,5 mm - cívka 100 m

3 388,00 Kč Cena: 
Instalační ochranná trubka - husí krk 11,4/8,5 mm - cívka 100 m

Instalační ochranná trubka, tzv. husí krk pro podlahovou sondu. Vnější průměr 11,4 mm, vnitřní průměr 8,5 mm, cívka 100 m. Vnitřní průměr 8,5 mm zaručuje výbornou průchodnost "hlavičky" podlahového čidla a zároveň není příliš velký, aby se čidlo nemohlo ohýbat a  komplikovat zásun. Nezapomeňte zaslepit konec trubky - zabráníte tím zatečení stavební směsi a vytažení sondy při její případné poruše.

F-BOARD 6 mm tepelná izolace pod topné rohože (4,32m2)

1 987,00 Kč Cena: 
izolační desky F-board 6 mm

Doplňková izolace pro topné systémy Ecofloor ve tmelu pod dlažbou. Pokud je podlahového vytápění provozováno pouze jako komfortní vyhřívání podlahy v krátkých intervalech (např. cca 1 hod. ráno a večer), doporučujeme aplikovat izolaci F-Board a významně tak zkrátit dobu ohřevu podlahy. Postup: Savé podklady (beton) napenetrujeme, flexibilním tmelem přilepíme izolaci F-Board. Po vytvrdnutí (cca 24 hodin) pokládáme topný prvek Ecofloor a zarovnáme flexibilním tmelem (dbáme na dokonalé obepnutí topného kabelu tmelem). Po zatvrdnutí lepíme dlažbu. Výška skladby (včetně dlažby) 2,5-3cm.

F-BOARD 10 mm tepelná izolace pod topné rohože (4,32m2)

2 153,00 Kč Cena: 
izolační desky F-board 10 mm

Doplňková izolace pro topné systémy Ecofloor ve tmelu pod dlažbou. Pokud je podlahového vytápění provozováno pouze jako komfortní vyhřívání podlahy v krátkých intervalech (např. cca 1 hod. ráno a večer), doporučujeme aplikovat izolaci F-Board a významně tak zkrátit dobu ohřevu podlahy. Postup: Savé podklady (beton) napenetrujeme, flexibilním tmelem přilepíme izolaci F-Board. Po vytvrdnutí (cca 24 hodin) pokládáme topný prvek Ecofloor a zarovnáme flexibilním tmelem (dbáme na dokonalé obepnutí topného kabelu tmelem). Po zatvrdnutí lepíme dlažbu. Výška skladby (včetně dlažby) 3-3,5 cm.

STARLON 3 (balení 5 m2), izolace pod plovoucí podlahy s topnou folií Ecofilm - tloušťka 3 mm

236,00 Kč Cena: 
Starlon - izolace pod topné folie

Podložka je určena pod laminátové a dřevěné plovoucí podlahy systém pero/drážka, vyhřívané topnou folií Ecofilm. Tloušťka izolace umožňuje zapuštění přívodních vodičů k foliím ECOFILM, pro konektory je nezbytné připravit kapsy hloubky cca 3mm. Izolace vyrovnává drobné nerovnosti podkladu, tlumí kročejový hluk, brání tepelnému toku z topné folie Ecofilm do podkladního betonu. Je nevhodná pro měkké podlahové krytiny (koberce, lina, PVC). Doporučená skladba podlahy: podkladní beton, izolace STARLON 3, topná folie Ecofilm, polyetylenová folie tl. 0,25mm, plovoucí podlaha. Materiál: Extrudovaný polystyren; tloušťka: 3 mm; objemová hmotnost: 33 kg/m;

STARLON 6 (balení 5 m2), Izolace pod plovoucí podlahy s topnou folií Ecofilm - tloušťka 6 mm

309,00 Kč Cena: 
Starlon - izolace pod topné folie

Podložka je určena pod laminátové a dřevěné plovoucí podlahy systém pero/drážka, vyhřívané topnou folií Ecofilm. Tloušťka izolace umožňuje zapuštění připojovacích konektorů i přívodních vodičů k foliím ECOFILM. Izolace vyrovnává drobné nerovnosti podkladu, tlumí kročejový hluk, brání tepelnému toku z topné folie Ecofilm do podkladního betonu. Je nevhodná pro měkké podlahové krytiny (koberce, lina, PVC). Doporučená skladba podlahy: podkladní beton, izolace STARLON 6, topná folie Ecofilm, polyetylenová folie tl. 0,25mm, plovoucí podlaha. Materiál: Extrudovaný polystyren; tloušťka: 6 mm; objemová hmotnost: 33 kg/m

HEAT- PAK 7mm (bal 2,88 m2) Speciální podložka pro instalaci folie Ecofilm pod koberec a PVC

1 347,00 Kč Cena: 
HEAT- PAK 7mm pro topné folie

Podložka je určena ke kombinaci s foliemi ECOFILM a umožňuje instalaci podlahového vytápění pod koberec nebo PVC, kdy není možné umístit topný kabel do potěru (např. dodatečná montáž, rekonstrukce).

PE folie 250µm (1,2x10m)

502,00 Kč Cena: 
PE folie 250µm (1,2x10m)

PE folie (tl. 0,25 mm; šířka 1,2 m; návin 10 m) k topným foliím ECOFILM. V souladu s ČSN EN 60335-2-96 musí být topné folie zakryty PE folií o minimální tloušťce 0,25 mm, požadavek platí pro podlahové i stropní vytápění. Nabízená PE folie je navinuta na lepenkové dutince, návin je zabalen do plastového sáčku. Jednotlivé pásy PE folie se musí o 20 cm překrývat, nezapomeňte tento fakt zohlednit při počítání celkové metráže.
Rozměry folie v balení: šířka 1200 mm; tloušťka 0,25 mm; návin 10m.

Jednomodulový proudový chránič 30mA s jističem 6A pro podlahové vytápění do 1200W

592,00 Kč Cena: 
Jednomodulový jistič / proudový chránič

Toto jednomodulové provedení jističochrániče (rozměr jen klasického jističe) umožňuje instalaci záměnou za původní nevyhovující jistič nebo přidání s požadavkem na minimální místo v bytovém rozvaděči. 

Jednomodulový proudový chránič 30mA s jističem 10A pro podlahové vytápění do 2000W

592,00 Kč Cena: 
Jednomodulový jistič / proudový chránič

Toto jednomodulové provedení jističochrániče (rozměr jen klasického jističe) umožňuje instalaci záměnou za původní nevyhovující jistič nebo přidání s požadavkem na minimální místo v bytovém rozvaděči. 

Jednomodulový proudový chránič 30mA s jističem 16A pro podlahové vytápění do 3000W

592,00 Kč Cena: 
Jednomodulový jistič / proudový chránič

Toto jednomodulové provedení jističochrániče (rozměr jen klasického jističe) umožňuje instalaci záměnou za původní nevyhovující jistič nebo přidání s požadavkem na minimální místo v bytovém rozvaděči. 

Opravný KIT č. 1

190,00 Kč Cena: 

Sada na opravu topných kabelů. KIT č.1 slouží k opravě kabelů bez opletení bez rozdílu výkonu (A1P,P1P,DT). Sada obsahuje lisovací spojky, izolační trubičky s lepidlem, propojovací kabel a návod k opravě. Balení po 1 ks.

Opravný KIT č. 2

262,00 Kč Cena: 

Sada na opravu topných kabelů. KIT č.2 slouží k opravě kabelů s opletením bez rozdílu výkonu (PSV,DTS,D,T,LDTS,LSDTS). Sada obsahuje lisovací spojky, izolační trubičky s lepidlem, propojovací kabel a návod k opravě. Balení po 1 ks.

Opravný KIT č. 3

241,00 Kč Cena: 

Sada na opravu topných kabelů, KIT č.3 slouží k opravě kabelů MPSV, MADPSP, ADPSV a ADPS1P. Sada obsahuje lisovací spojky, izolační trubičky s lepidlem, propojovací kabel a návod k opravě. Balení po 1 ks.

Izolační KIT č. 5

150,00 Kč Cena: 

Přídavná izolace okruhů MADPSP při ukládání do asfaltu. Při pokládání topných okruhů MADPSP do asfaltu je nutné chránit koncovku kabelu a přechod (spojku) na studený konec přídavnou izolací proti působení teplot horkého asfaltu.

Montážní hůl pro zarážení příchytek kabelu na podlahovou izolaci

4 638,00 Kč Cena: 
montážní hůl na příchytky pro topné kabely

Plastové příchytky se používají k fixaci topných kabelů (nebo rohoží) při instalaci přímo na tepelnou izolaci (polystyren). Montážní hůl pak výrazňuje usnadňuje zarážení příchytek kabelu do tepelné izolace - fixaci kabelů příchytkami lze provádět ve stoje. Použití montážní hole je obzvláště vhodné pro tvrzené izolace (extrudovaný polystyren), do kterých je ruční fixace příchytek obtížná. Zaražení příchytky se provádí tlakem dlaně, pružina slouží k vyzvednutí a udržení rukojeti v horní poloze. Příchytky sjíždí pod úderník po vodícím profilu vlastní vahou - pro zajištění spolehlivého posunu je nezbytné umístit do zásobníku min. 60 ks příchytek (dva svazky po 30 ks).

KOŠÍK

Košík je prázdný

DOPRAVA

RYCHLÝ KONTAKT

Obchodní informace
+420 602 174 567
obchod@podlahove-topeni.eu

Technické informace
+420 602 376 066
podpora@podlahove-topeni.eu

Chcete zpracovat nabídku?
Podrobné kontakty

 

ZÁVĚSNÁ TOPIDLA

Přímotopy, e-shop